Linia Professional

Professional

Kosmetyki linii profesjonalnej ProMineral charakteryzują się  maksymalnym zwiększeniem bezpieczeństwa -   jako, że są  dedykowane  dla alergików oraz ja-ko kamuflaż. Do produkcji wybieramy tylko najwyższe jakościowo oraz  najbez-pieczniejsze składniki, które posiadają podwyższone standardy kontroli jakości, dodatkowo zwiększony został stopień napigmentowania, zmieniona proporcja składników z uwzględnieniem ich właściwości leczniczych, wprowadzona została unikalna  dostosowana do  polskich warunków kolorystyka odcieni.


Idealnie dobrane składniki, nadzwyczajny poziom pigmentacji, oraz najważniejsze- najwyższa jakość stanowią główne cechy i motto kosmetyków mineralnych linii ProMineral. W linii profesjonalnej nie znajdziemy nanocząsteczek - cząstek o wielkości niższej niż 100 nanometrów. Wykorzystane w produkcji cząsteczki minerałów, mają wielkość około 1500 nanometrów i dlatego nie są one w stanie przedostać się w głąb skóry i wpływać nieprzychylnie na stan skóry.

 

Kosmetyki z linii Earthnicity Professional są wolne od konserwantów, parabenów , wszelkich związków zatykających pory oraz podrażniających delikatną skórę twarzy. Krótki, jasny, zapewniający bezpieczeństwo dla skóry i w 100% naturalny skład. Jest to powodem, dla którego stają się one jedyną bezpieczną formą kamuflażu pozabiegowego. Po zabiegach kosmetycznych zwiększa się wchłanialność szkodliwych substancji przez podrażnioną cerę. W efekcie stan skóry ulega pogorszeniu, a proces starzenia jest przyspieszony.

Odwiedź sklep Earthnicity i sprawdź nasz wyjątkowy korektor mineralny https://www.earthnicity.pl/shop/category/korektor-mineralny.

Zapytaj o szczegóły szkolenia

Dowiedz się więcej

Kontakt

Nasza siedziba mieści się pod adresem
ul. Kochanowskiego 55a, 33-300 Nowy Sącz,

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń
+48 737 870 747

Prosimy o określenie rodzaju firmy: Hurtownia / Dystrybutor / Gabinet kosmetyczny / Wizażysta